Tuto sobotu v 18.00 byl odstartován 3.ročník Skialpinistického závodu Trofeo Spitzberg na Tanvaldském Špičáku. Na závodníky čekalo vyběhnutí třikrát k rozhledně pokaždé jinou trasou a následný sjezd vždy po červené sjezdovce. Celkem se nastoupalo 800 výškových metrů.

Počasí vcelku přálo a diky tomu, že pořadatelé zajistili urolbování části červené sjezdovky byly sjezdy rychlé, krásné a bezpečné. Zúčastnilo se celkem 45 závodníků a závodnic.

Za náš oddíl se na startovní lajnu postavil Marcel a já. Tempo hned po startu bylo vražedné i přes to, že někteří účastníci neměli rozhodně výbavu závodní. Před jejich výkony smekám.

Marcel jakožto novic v této disciplíně se rozhodně neztratil a bojoval jako lev. To já koneckonců také. A že mě Jakub Tomeš hodně potrápil.

Konec konců výsledky jsou zde: muži-veteráni , ženy .

Byla to krásná akce plná nejen útrap a dřiny na trati, ale i dobré nálady v cíli při pivu a následně v přilehlé restauraci Sněženka.

Za vyhlášení a předání cen a diplomů všem zúčastněním je potřeba poděkovat pořadatelům. To se jen tak nestává. A následná,opravdu bohatá tombola to už byla jen třešnička na dortu.Tak všem co to spáchali a zorganizovali moc děkujeme. A za rok určitě zase přijedeme. A možná se někdo z Vás i přidá. Vždyť to není jen o výkonech, ale i o zábavě.

Tento týden jedeme s Mácou na Bouřňák na pohárový závod. To bude trochu jiná liga. Ale zase vlastně o nic nejde. Tak kdyby se někdo chtěl přidat zavolejte. Místo v autě máme.

Tafi

Komentáře  

0 # JardaW 2017-02-08 14:50
Že je Tafi bojovník a ve své kategorii patří k nejlepším už víme. Ale Marcel svým výkonem a umístěním příjemně překvapil. Hoši, oběma velká gratulace!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
Copyright © 2007 - 2021 • HK Jizera • všechna práva vyhrazena | Webdesign: JWDesign