Inspirováni Tafiho výletem na Lysou horu, vyrazili jsme s Marcelem, v neděli před Štědrým dnem, po jeho stopách. Radek nám dal tentokrát košem a tak jsme zůstali jen dva. Naším záměrem bylo vyrazit po sjezdovce FIS směrem na Dvoračky a přes Růženku dojít na Vrbatovu boudu. Tam jsme plánovali dát si polévku a jedno pivo a přes Lysou si sjet po sjezdovce do Rokytnice. Nakonec bylo vše jinak.

Zradilo nás počasí a tak jsme uskutečnili pouze část plánu. Po sjezdovce a lesem na Dvoračky to ještě šlo. Udělali jsme zde krátkou zastávku, na čaj a toaletu a vyrazili jsme na další cestu. Nad Dvoračkami začalo foukat a padá zmrzlá krupice. Nahoře na hřebeni už je vánice a mlha. Začíná mi omrzat levá tvář. Jít dál v takovém marastu nemá žádný efekt. Odbočujeme vlevo na Lysou a po tyčích docházíme k omrzlé, nejezdící lanovce. Po červené, neupravené sjezdovce sjíždíme do Rokytnice a nemáme ani chuť stavit se na Dvoračkách na pivo. Tak snad příště bude líp. AHOJ zdraví Vás Ferry.  

Komentáře  

0 # Lenča 2012-12-28 19:37
Klucí,to počásko nic moc, to už tady v těch místech známe,což, ale díky za zprávu a fotečky. Těším se, že to zdraví 8) mi dovolí a taky s váma vyrazíme co nejdřív. :P
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
Copyright © 2007 - 2021 • HK Jizera • všechna práva vyhrazena | Webdesign: JWDesign