Rok utekl jako voda a je tu opět tradiční červencové setkání v Ostrově. Jelikož přišli tento rok Cyril a Metoděj v sobotu a Jana Husa nám Zikmund, liška ryšavá, upálil až v neděli, měli jsme na setkání pouze víkend, který si jen pár z nás mohlo trochu prodloužit. Ale jak se říká, nemusí pršet, stačí když kape. A kapalo pořádně.

Proběhla dlouhá, dá se říci důstojná oslava Pinďových padesátin. Zjistili jsme např., že sudy s pivem jsou nějak menší než dříve a že kombinovat rum, zelenou a fernet není nejlepší nápad. Podařil se i výlet do Anglického parčíku, spojený s lezením hodnotných cest a také večerní táboráky oživené kytarovými sóly v podání Jardy a zejména  Arizonské Sýkorky zvané "Tornádo Duck".

V neděli, jsme se většinou rozprchli po skupinkách do různých zdejších oblastí a věnovali se lezení. Dalo by se říci, že celý víkend proběhl v pohodě, ale bohužel v neděli pozdě odpoledne, po odjezdu většiny členů oddílu domů, spadl nešťastnou náhodou i s chytem náš kamarád Petr ( z Jičína) a dost těžce se poranil. Podle posledních zpráv je v  současné době po několika operacích a začíná se pomalu zotavovat. Přejeme mu rychlé uzdravení bez následků a věříme, že se ve skalách potkáme dříve, než zase za rok v Ostrově.

Takže bando, mějte se krásně a  opatrujte se. Předseda je na dovče a já jedu ve čtvrtek, tak tady nezlobte. AHOJ  

 
Copyright © 2007 - 2020 • HK Jizera • všechna práva vyhrazena | Webdesign: JWDesign