alt

V sobotu 14.5.2011 se ve Zbytkách nad Zásadou  v areálu Hospody ve Vrších konal již 9. ročník štafetového závodu MUCHOVMAN. To, že se zúčastnil i náš oddíl obstaral a zařídil Olda Lihoun Brynda. Asi před měsícem mi zavolal a ohlásil mi, že on poleze, já pojedu kolo a Jarin to odběhne. Slovo dalo slova a bylo hotovo. Teda jenom začátek. Čas letěl jako voda a najednou tu byl den Déééé.

Startovali jsme v 9.48 a protože Olda je Rychlík, tak už v 10.05 měl odlezené čtyři cesty na Černostudničních skalách a odběhnuté nějaké dva kilometry do areálu u hospody. Ještě vyskočil na umělou stěnku a předal štafetu mně. 
Ihned po startu se projevuje moje netrénovanost. Tento stav úspěšně přetrvává až do chvíle, než předám Jarinovi. Předávám kartičku a chci umělý kyslík. Dá se říct, že se nestihnu ani vydýchat a Jarda je v cíli.

Omlouvám se za svůj předvedený výkon a je mi smutno. Dá se říct jen jedno - pokazil jsem klukům bednu. Od třetího fleku nás dělilo  53 vteřin. Kluci absolvovali své úseky v lepších časech než štafeta na třetím místě. Jediný propad bylo moje kolo.

Pro informaci podávám přehled časů a celkových umístěni v jednotlivých úsecích.

 

Olda  - lezení a běh      17:52    celkově 53 místo ze 136 startujících     3 veterán

Tafi    - kolo  12 km      36:34    celkově 71 místo                                5 veterán

Jarin  - běh     8 km      32:14   celkově 32 místo                                 2 veterán

 

Jarin nás svým skvělým výkonem vytáhl na skvělé 46 místo ze všech 136 startujících štafet.Zaslouží si za to obrovskou pochvalu a poděkování.

 

Nakonec ale musím říci, že to byl skvělý závod se skvělou atmosférou. Děkuji Oldovi a Jrinovi za reprezentaci, pořadatelům za to, že to dělají a Blani za konejšení.  

Tak příští rok třeba v lepší kondici a třeba i víc štafet od nás.

Tafi

 

foto: Míra Peč a Blani

 
Copyright © 2007 - 2020 • HK Jizera • všechna práva vyhrazena | Webdesign: JWDesign