Tuto sobotu se uskutečnil  59 roční závodu štafet horolezeckých oddílů Zlatý cepín. Přes menší potíže se nám podařilo postavit dvě štafety. První štafeta ve složení Jarda Klápště, Jarda Kvapil a já. Druhá štafeta  Vondráš Jan (host), Marcel Volf a Honza Kusko.

Počasí závodu příliš nepřálo a hlavně máza byla obtížná. Někdo namazal a někdo použil mikrokontakt. A tak do kopce to občas smeklo,občas namrzlo a z kopce jak komu.Všichni dali do závodu co v nich bylo.

My z první štafety jsme zůstali výkonem v normálu. Zato borci z druhé štafety se zlepšili. A tak si asi za rok za dva si asi vyměníme role. Teda až na Jardu. Prý už pět let jezdí stále stejně.Výsledky jsou k nahlédnutí na : http://www.holoko.cz/nove/cepin2013_59r.pdf

Nejvíc v sobotu naběhala Blani s Kubou od Jarušky. Částečně dík neznalosti terénu a  částečně dík mlze nakroužili v okolí Bedřichova pěkných 21 kilometrů.

Honza si střihnul na rozjetí ještě závod veteránů ( nenašel jsem výsledky). Deset kiláku je pro nestárnoucího laufaře málo. Bohužel se mi nepodařilo zjistit jestli jel v neděli Orlický maratón.  Klobouk dolů.

Děkuji tímto všem zúčastněným za podaný výkon a za rok zase skol.

PS: V neděli bylo krásně a tak jsme s Mácou a Blaní šli před obědem provětrat skialpy na Ještěd. A bylo to super.

Tafi

 
Copyright © 2007 - 2024 • HK Jizera • všechna práva vyhrazena | Webdesign: JWDesign