Tak to zas nějak uteklo a zase máme po "Slanění". Letos jsme opět zvolili hospodu U Kozy. Snad to nikoho nezklamalo. Soudě podle fotek, které jsem si doma prohlížel, byli všichni spokojení. Nálada i muzika, kterou zajišťovali naši muzikanti, byla skvělá.

Někteří sice po úmorném pochodu z Mníšku přes Stržový vrch odpadli ještě před půlnocí (nebo je snad zmohla cesta vlakem?), a to i přes to, že se cestou notně posilnili strohým rumem, buřtíky a pivem z vlastních zásob.

O to více si na staré časy zavzpomínalo předsednictvo a drželo vztyčený prapor až do ranních hodin. Asi jsme se nemohli dočkat Kozovy polévky. A ta byla! Letos opravdu. Oproti cestě na slanění se cesty zpět zúčastnila jen hrstka osazenstva. A tak jako obvykle, když už jste byli všichni doma u televize, Blani a já jsme vystupovali u Remize z autobusu s pocitem, že to všechno dobře dopadlo a za rok se sejdeme zase v tak hojném počtu.

PS: Moc děkujeme Kuličce za to desetinohé prase a Bróďovi přejeme rychlé nabrání formy, aby mohl opět bojovat o vrcholy nejvyšší (kalendář máš u mě).

A Honzovi ještě jednou všechno nej,nej, nej  ke kulatinám.

Tafi

 

 
Copyright © 2007 - 2022 • HK Jizera • všechna práva vyhrazena | Webdesign: JWDesign