Ahoj kamarádi.

Nějak to uteklo a roků přibylo. Už není ten elán ani síla. Už nelezu a vytratila se ze mě síla pořádat, organizovat a vymýšlet stále nové a nové nápady, které by členy motivovali a podněcovali k účasti na dění v oddílu.

Tu káru jsem převzal od Jardy Procházky před 25 lety. Hodně se za tu dobu změnilo,  ale také se toho hodně zažilo. A byly to krásné dny, na které nikdy nezapomenu a vždy jsem byl hrdý, že vedu ten náš oddíl, původně HO ELITEX a posléze přejmenovaný po rozhodnutí  většiny a hlavně  na popud Jardy Procházka na HK JIZERA. Ale oddíl nám zeštíhlel a zestárnul.  A tak jsem dospěl k závěru, že nastal čas, kdy je potřeba změna.

Nejdříve jsem mněl v úmyslu sezvat všechny členy na mimořádnou schůzi a zvolit nové vedení. Myšleno nového předsedu. Ale po několikáté schůzi mám pocit, že by se to nepodařilo, pro velmi malý počet členů, kteří se schůzí účastní.A tak mně dnes po návratu ze schůze s malou účastí napadla jiná varianta.

Svobodné rozhodnutí jednoho z nás. Jedna věc je být zvolen a druhá věc je chtít to dělat. A tak  je mezi námi někdo kdo na sebe vezme to břemeno a  najde v sobě sílu a chuť lidi motivovat k aktivitě a přivede nové mladé duše, které budou mít chuť pokračovat v činnosti, kterou jsme mi převzali po těch před námi? Tenhle oddíl by si to jistě zasloužil. Aby to letošní Poslední slanění, nebylo poslední.

Tafi

 
Copyright © 2007 - 2024 • HK Jizera • všechna práva vyhrazena | Webdesign: JWDesign